Náušnice

4 barevné typy: Víte, jaké šperky se k vám hodí?

Jaro, léto, podzim a zima. To nejsou jen názvy ročních období, ale také barevné kategorie, do nichž se řadíte podle své přirozené barvy vlasů, očí a pleti. Chcete odhalit, jaký jste typ a od nynějška si vybírat šperky, které přirozeně zdůrazní vaši krásu?

Jarní typ

Máte modré, šedozelené nebo oříškově hnědé oči a lidé vám říkají Zlatovláska, neboť vaše vlasy září zlatavým třpytem s teplými odlesky? K vaší světlé pleti s broskvovým odstínem bez namodralého podtónu se nejvíce hodí teplejší kovy. Výbornou volbou je žluté zlato a slonovina. Z drahokamů potom třeba tyrkys, který bude báječně ladit k vašim očím. Ani s perlovými náušnicemi chybu neuděláte.

Letní typ

Jste křehká panenka s pletí s olivovým nebo narůžovělým nádechem? Pokud máte šedé, šedomodré, hnědé nebo modrozelené oči a popelavé vlasy, pak patříte k letnímu barevnému typu. K vaší pleti se báječně hodí narůžovělé nebo našedlé perly, ale třeba také bílé zlato či stříbro. Jestliže milujete barevné kameny, pořiďte si šperky s granáty, rubíny nebo akvamaríny.

Podzimní typ

Slonovinová, zlatobéžová až broskvová pleť, často s pihami, která se špatně opaluje? Pak pravděpodobně patříte do podzimu. K vašim načervenalým až zlatohnědým vlasům a hnědým či zeleným očím se nejlépe hodí nažloutlé perly a zlato, ale také šperky z přírodních materiálů, jako například dřevo nebo peříčka.

Zimní typ

Pro Sněhurky s téměř průsvitnou pletí a tmavými vlasy se doporučují šperky s chladným leskem. Vybírejte z platinových, stříbrných, nebo se ozdobte bílými perlami. Vaše výrazné oči skvěle zvýrazní také onyxy, rubíny nebo smaragdy.

Napsat komentář

Your email address will not be published.


*

Previous Story

Nenechte si zkazit léto!

Next Story

Absolutní vítězkou Tvář Scarlett se stala Dominika Fousová!

Latest from Zdraví a krása

Top